Laipni lūdzam KarosuPasaule tīmekļa vietnē. Galda piederumu profesionālu gravēšanu sākām jau sen, bet kopš tā laika daudz kas ir mainījies. Mēs vairākas reizes esam paplašinājuši savu produktu klāstu un joprojām cenšamies iepriecināt katru klientu. Mēs vienmēr vēlamies saņemt atgriezinisko saiti.

Ar cieņu, Karošu Pasaules administrācija

Jūs nevarēsiet satikt nevienu cilvēku, kuram vārds “dāvana” neradītu pozitīvas emocijas. Bet, kad saņemat dāvanu personīgi, šīs emocijas kļūst vēl siltākas un stiprākas.

Kas ir dāvanas? Kas dāvina dāvanas un kam? Paskatīsimies.
Dāvana ir lieta, ko mēs dāvinām, lai sagādātu prieku saņēmējam, kā arī atstātu patīkamas emocijas un atmiņas.

Dāvana ir Jūsu iespēja parādīt, ar kādu uzmanību Jūs izturaties pret cilvēka vēlmēm un interesēm, vai cik labi Jūs viņu pazīstat. Var teikt, ka dāvana ir sava veida empātijas žests.
Mēs varam izteikt savu vienaldzību, ja dāvinām nevajadzīgu vai bezjēdzīgu lietu. Nav jābrīnās, ja šāds žests nerādīs labvēlīgas emocijas saņēmējam.

Un, gluži otrādi, laba dāvana būs tā lieta, kas pilnībā atbilst tam cilvēkam, kuram Jūs to pasniegsiet.
Var teikt, ka dāvinot dāvanu, Jūs izpaužat sevi, rādāt cik svarīgs un vērtīgs Jums ir šis cilvēks.
Parasti mēs pasniedzam dāvanas dažādu iemeslu dēļ, bet to var darīt arī bez jebkāda iemesla! Jo, lai padarītu cilvēkam patīkamu pārsteigumu, nav vajadzīgs iemesls. Lai izdarīt kaut ko labu ir svarīga tikai vēlme un centība.

Kāpēc mēs dāvinām dāvanas un kāpēc tas ir tik svarīgi un nozīmīgi mums?
Kā jau iepriekš tika minēts, dāvana – tā ir iespēja izteikt visas savas emocijas, visas siltās jūtas un uzmanību, ko Jūs jūtat pret cilvēku, kuram pasniedzat dāvanu.
Šis žests ir Jūsu jūtu un emociju materiālais iemiesojums.
Var droši teikt, ka mēs dāvinām dāvanas, lai iepriecinātu mūsu dārgo cilvēku, lai viņš justos vajadzīgs un laimīgs.

Ko var uzdāvināt?
Parasti lietas, taisītas savām rokām, tiks vērtētas vairāk, nekā tādas pašas lietas, bet no veikala. Bet ne vienmēr var kaut ko uztaisīt savām rokām, bet reizēm tas var nebūt pie vietas.
Uzdāvināt var jebko, tomēr pats galvenais, lai dāvanai būtu praktisks pielietojums.

Un ko tad dāvināt, ja nav nekādu ideju? Kad šķiet, ka cilvēkam jau viss ir, tomēr gribas izdarīt kaut ko patīkamu un neparastu. Lai to izdarītu, Jums labāk jāieklausās cilvēku vēlmēs. Dažreiz mēs vienkārši neievērojam mazus sīkumus vai nepiedāvājam tiem nozīmi. Un tieši šie, šķietami mazie sīkumi var izraisīt sajūsmu.