Vai Jūsu galda piederumi ir no sudraba?

Diemžēl, mūsu galda piederumi nav no sudraba. Bet mēs varam uztaisīt uzrakstu uz Jūsu sudraba izstrādājumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums!

Kā veikt pasūtījumu?

Jūs varat noformēt savu pasūtījumu mūsu mājaslapas sadaļā: Katalogs

Cik ātri es varēšu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu izpildes termiņš parasti ir 2-5 darba dienas. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas – ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām!

Kā es varēšu saņemt savu pasūtījumu?

Savu pasūtījumu Jūs varēsiet saņemt mūsu birojā, kas atrodas Rīgā, Maskavas ielā 180-36. Pirms došanās mūsu birojā lūdzam sazināties ar mums, jo ne vienmēr esam uz vietas. Arī ir iespējama piegāde ar Omniva vai pa pastu. Jebkurš piegādes veids maksā 3€. Piegādes gadījumā mēs pieprasām simtprocentīgu priekšapmaksu ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu.

Pie Jums var pasūtīt tikai pieejamus Jūsu katalogā tekstus un attēlus vai ir iespēja pasūtīt gravējumu ar savu attēlu un uzrakstu?

Pie mums Jūs varat pasūtīt gravējumu ar izvēlēto tekstu vai uzrakstu (varam iegravēt dažādus attēlus, ciparus,  ornamentus, rakstus, vārdus jebkurā valodā). Jūsu ērtībām mēs piedāvājam gatavus attēlu maketus, bet arī ir iespēja izdarīt Jūsu izvēlēto attēlu vai uzrakstu (ar nosacījumu, ka Jūsu attēls būs melnbaltā krāsā un vektora formātā), kā arī piedāvājam Jūsu firmas Logo gravēšanu uz galda piederumiem un pildspalvam. Ja Jūs vēlaties pasūtīt gravējumu ar savu attēlu vai uzrakstu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected]

No kāda materiāla ir izgatavoti galda piederumi? Vai tas materiāls ir drošs ikdienas izmantošanai?

Galda piederumi ir izgatavoti no nerūsējošā pārtikas tērauda ar nitrīda-titāna pārklājumu, kas piešķir izstrādājumam īpašu izturību. Tāds pārklājums ir drošs un ļoti izturīgs. Mūsu galda piederumi ir paredzēti ikdienas izmantošanai!

Vai gravējums netiks dzēsts? Cik ilgi tas turēsies?

Gravējums pats netiks dzēsts. Lāzergravēšanas metoda laikā gravējamais materiāls tiek pakļauts lāzerstara iedarbībai, kā rezultātā tiek norādīts materiāla virsējais slānis un uz izstrādājumiem parādās vēlamais attēls. Iegravēts teksts vai attēls turēsies ļoti ilgu laiku.

Vai nerūsējošā tērauda galda piederumus var mazgāt trauku mazgājamaja mašīnā?

Nerūsējošā tērauda galda piederumus var mazgāt trauku mazgājamaja mašīnā, ja Jūs neizmantojat sārmainus mazgāšanas līdzekļus. Ja tomēr Jūs mazgāsiet galda piederumus ar sārmainiem mazgāšanas līdzekļiem, tad laika gaitā var iztīrīties nitrīda-titāna pārklājums (galda piederums kļūs metālā krāsā), bet visi uzraksti un zīmējumi paliks.