Biežāk uzdotie jautājumi

 

Vai Jūsu galda piederumi ir no sudraba?

Nē, diemžēl mūsu galda piederumi nav no sudraba. Mēs netaisam gravējumu uz sudraba.

 

Kā man veikt pasūtījumu?

Jūs varat noformēt savu pasūtījumu mūsu mājas lapā sadaļā: Katalogs

 

Cik ātri es varēšu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu izpildes termiņš parasti ir 1-3 darba dienas. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas – ja varam izgatavot pasūtījumu ātrāk, tad to arī darām!

 

Kā es varu saņemt savu pasūtījumu?

Ir iespēja saņemt pasūtījumu mūsu birojā – Maskavas ielā 180, Rīga, bezmaksas. Arī ir iespējama piegāde ar Omniva, DPD, kurjeru, vai pa pastu. Piegādes maksa ir sākot no 1.99€ (atkarībā no izvēlētā piegādes veida).

 

Vai pie Jums var pasūtīt tikai pieejamus Jūsu katalogā tekstus un attēlus vai ir iespēja pasūtīt gravējumu ar savu attēlu un uzrakstu?

Pie mums Jūs varat pasūtīt gravējumu ar izvēlēto tekstu vai uzrakstu (varam iegravēt dažādus attēlus, ciparus,  ornamentus, rakstus, vārdus jebkurā valodā). Jūsu ērtībām mēs piedāvājam gatavus attēlu maketus, bet arī ir iespēja iegravēt Jūsu izvēlēto attēlu vai uzrakstu (ar nosacījumu, ka Jūsu attēls būs melnbaltā krāsā un vektora formātā), kā arī mēs piedāvājam Jūsu firmas Logo gravēšanu. Ja Jūs vēlaties pasūtīt gravējumu ar savu attēlu vai uzrakstu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni 23300909.

 

No kāda materiāla izgatavoti galda piederumi? Vai tas materiāls ir drošs ikdienas izmantošanai?

Galda piederumi ir izgatavoti no nerūsējošā pārtikas tērauda ar titāna nitrīda pārklājumu, kas piešķir izstrādājumam īpašu izturību. Tāds pārklājums ir drošs un ļoti izturīgs. Mūsu galda piederumi ir paredzēti ikdienas izmantošanai!

 

Vai gravējums netiks dzēsts? Cik ilgi tas turēsies?

Gravējums pats netiks dzēsts. Lāzergravēšanas metoda laikā gravējamais materiāls tiek pakļauts lāzerstara iedarbībai, kā rezultātā tiek norādīts materiāla virsējais slānis un uz izstrādājumiem parādās vēlamais attēls. Iegravēts teksts vai attēls turēsies ļoti ilgu laiku.

 

Vai nerūsējošā tērauda galda piederumus var mazgāt trauku mazgājamaja mašīnā?

Nerūsējošā tērauda galda piederumus var mazgāt trauku mazgājamaja mašīnā, ja Jūs neizmantojat sārmainus mazgāšanas līdzekļus. Ja tomēr Jūs mazgāsiet galda piederumus ar sārmainiem mazgāšanas līdzekļiem, tad laika gaitā var iztīrīties titāna nitrīda pārklājums (galda piederums kļūs metāla krāsā), bet visi uzraksti un zīmējumi paliks.

 

Vai ir iespējams par pasūtījumu samaksāt, kad izņemšu preci?

Nē, diemžēl šāda iespēja nepastāv, tāpēc ka visas mūsu preces ir personalizētas un pasūtījums tiks izgatavots tikai pēc tās pilnīgas apmaksas.

 

Vai ir iespējams mainīt piegādes adresi, kad pasūtījums jau ir veikts?

Gadījumā, ja esat norādījis nepareizu piegādes adresi un vēlaties to manīt (piemēram, darba vietas adrese vietā esat norādījis Jūsu mājas adresi), lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 23300909 un precizējiet piegādes adresi.