Korporatīvie suvenīri

Uzņēmuma reputācija ir atkarīga no daudziem faktoriem. Veiksmīgiem uzņēmumu vadītājiem papildus materiālajai stimulēšanai, arī patīk sniegt saviem klientiem un darbiniekiem korporatīvus suvenīrus par piemiņu. Tā ir būtiska biznesa attiecību sastāvdaļa, ko nosaka starp topmenedžeriem, padotajiem un partneriem.

Biznesa ētika paredz lēmumu pieņemšanu, kas vērsta uz biznesa partnerības panākumiem. Prasme iegūt labvēlību no korporatīvā klienta ir sava veida māksla, ko pārdomā un rūpīgi plāno mūsdienu biznesa dalībnieki. Tāpēc korporatīvie suvenīri var kļūt par jūsu vizītkarti un nozīmīgu “odziņu”, lai efektīvi investētu nevainojamās biznesa reputācijas radīšanā.

Kādas dāvanas ir piemērotas korporatīvajiem klientiem?

Atslēgu piekariņu, pildspalvu, monētu, galda piederumu komplektu izgatavošana ar Jūsu uzņēmuma logotipa gravējumu.

Neuzkrītoši un praktiskie suvenīri – atslēgu piekariņu, pildspalvu, monētu, galda piederumu komplektu veidā, ir ideāla dāvana, ko var uzdāvināt klientiem semināros vai pārrunu laikā.

Tādējādi jūsu domu un nodomu skaidrība attieksmē pret klientiem, parāda vēlmi stiprināt partnerattiecības, kas vērstas uz biznesa attīstību.

Dāvanu praktiskums un funkcionalitāte padara tos ne tikai kā atgādinājumu par Jūsu uzņēmumu, bet pieprasītu priekšmetu, kuru klients regulāri izmanto darbā vai darījumu braucienā.

Pievērsiet uzmanību dāvanu komplektiem ar jau sagatavoto komplektāciju. Kā arī Jums ir lieliska iespēja patstāvīgi izvēlēties dāvanu komplektu elementus, kas kļūs par jūsu korporatīvajiem suvenīriem.

Kā pasūtīt atlasīto priekšmetu gravēšanu?

 

Mēs zinām, kas jums vajadzīgs, tāpēc tiek pievērsta liela uzmanība, lai izstrādājums būtu oriģināls un kvalitatīvs.

Iegādāties korporatīvos suvenīrus mūsu mājas lapā ir viegli. Pasūtījums ar gravējumu un logotipu tiek izpildīts no 1 līdz 3 dienām. Mums ir visdemokrātiskākās cenas un individuāla pieeja katram klientam.

Oriģinālie korporatīvie suvenīri ies pie sirds katram adresātam. Lai iepazītos ar piegādes nosacījumiem un sadarbības niansēm – zvaniet mums pa tālruņiem, ko redzat vietnē.