Power bank

Lāzergravēšana uz Power bank akumulatoriem
Lai vienmēr būtu lielas pilsētas ritmā, vajag daudz enerģijas un ne tikai cilvēkam. Cik bieži Jūs bijāt situācijā, kad Jūsu telefons vai planšetdators visnepiemērotākajā brīdī izlādējās, bet blakus nebija rozetes vai lādētāja vada? Skumja situācija, it īpaši, ja Jums priekšā ir tikšanās vai pasākums, kur gribētos nofotografēt.

Lai šādas situācijas nenotiktu, gudri cilvēki izdomāja portatīvos Power bank akumulatorus.
Šādai lādēšanas ierīcei nav nepieciešams elektriskais tīkls. Tas neaizņem daudz vietas un vienmēr ir gatavs palīdzēt.Tā kā klienti kļūst arvien prasīgāki, dizaineri izdomā dažādus korpusus Power bank ierīcei: metāla, plastmasas, koka, taisnstūra, ovālas, dažādās krāsās. Ja Jūs vēlaties uzdāvināt noderīgu dāvanu, tad digitālo tehnoloģiju laikmetā mazs portatīvais akumulators kļūs par piemērotāko dāvanu.

Turklāt ir unikāla iespēja pievienot uz Power Bank korpusa piemiņas datumu, skaisto frāzi, patīkamos apsveikuma vārdus un daudz ko citu!
Detalizēts apraksts

Izvēloties Power bank sev vai dāvanai, vai saviem darbiniekiem, nav ieteicams iegādāties pirmo ieraudzīto variantu. Ja Jūs vēlaties iegūt maksimumu no portatīvās baterijas, tad tās atlasei jābūt arī atbilstošam zināšanu maksimumam. Akumulatora galvenais uzdevums ir uzlādēt telefonu vai planšeti tur, kur nav iespējams to izdarīt stacionāri. Ārēji Power bank izskatās pēc mazas kastītes ar USB izejām.

Šajā kastē atrodas vairāki barošanas elementi, kas savstarpēji savienoti ar plates kontrolleri. Platei pievieno ligzdas, caur kurām turpmāk notiek paša Power bank un telefona uzlāde. Akumulatora ilgmūžību un drošību nosaka tās sastāvdaļu kvalitāte.Tāpēc nav vērts ņemt lētas preces no šīs sērijas, jo diez vai tie kalpos Jums ilgi un uzticīgi.

Kam pirmkārt jāpievērš uzmanība:
Akumulatora ietilpība
Tas ir vissvarīgākais raksturojums, jo tieši tāpēc mēs pērkam Power bank. Ietilpība nosaka, cik ilgi akumulators var uzlādēt jūsu telefonu. Vislabāk ņemt uzlādes ierīci, kas vismaz 2 reizes lielāka par telefona baterijas ietilpību. Piemēram, ja Jūsu telefona ietilpība ir 1800 mAh , tad jāņem Power bank, kuras ietilpība ir aptuveni 3500-4000 mAh. Jo lielāka ietilpība, jo ilgāk jūs varēsiet izmantot akumulatoru bez tā uzlādes.

Izlādes strāva
Ir tāda definīcija “izlādes strāvas stiprums”. Tas nozīmē to, ar kādu ātrumu tiks uzlādēta Jūsu ierīce. Viedtālruņiem ir ieteicamas ierīces ar strāvas stiprumu 1A, planšetdatoriem – 1,5-2A. Pirms pirkšanas pārbaudiet, vai Power bank strāvas stiprums atbilst Jūsu telefona raksturojumiem. Visiem šiem datiem jābūt norādītiem uz pašiem izstrādājumiem.

Svars un izmērs
Jo lielāka akumulatora ietilpība, jo lielāks tā izmērs. Ja jums jādodas ceļā un gribas, lai ierīce bija uzlādēta pēc iespējas ilgāk, tad liekus gramus varat nest mugursomā. Bet ja jūs gribat, lai Jums ir palīgs, kurš uzlādēs telefonu, kamēr jūs dodaties mājās, tad varat paņemt arī nelielu pēc izmēra variantu, ko viegli ielikt mazā sieviešu somā. Bet neuzticieties tiem, kuri sola mazajā Power bank ierīcē lielu enerģijas lādiņu.