Dāvanas Tētim

Dāvanas izvēle tētim –  atbildīga lieta. Izvēles  procesā radās problēma: vēlmes viļņi uzdāvināt neparasto lietu sasitas pret bērnu budžeta klintīm. Zelta viduspunkta meklēšana noveda pie šīs rekomendācijas rakstīšanas par nestandarta lietām uz jebkuru maku.

1.Par oriģinālajām un lētākajām dāvanām tētim tiek uzskatīti ikdienas priekšmeti (krūze, pildspalva, zeķes, dvielis) ar uzrakstiem ‘’Tētis’’ vai ‘’Ģimenes galva’’ – mūsdienu regālijas, kas stāsta par tēva statusu mājās.

2.Saudzīgam ģimenes dibinātājam noderēs piekariņš vai pildspalvu komplekts ar individuālu gravējumu, it īpaši, ja dāvana domāta tētim uz maziem svētkiem. To cena atšķiras atkarībā no daudzuma, kā arī izstrādājuma kvalitātes. Jūs varat uztaisīt  pilnvērtīgu komplektu no ikdienas lietām, kas priecēs tēti un atgādinās viņam par jums.

  1. Blašķe un Termokrūze būs noderīga dāvana Tētim dzimšanas dienā, it īpaši, ja viņam patīk unikālas lietas. Par kvalitatīvākajiem uzskatāmi modeļi no aluminīja. Lielāko daļu no šīm dāvanām izgatavo no augstas kvalitātes metāla.Vienīgais šāda veida dāvanas trūkums ir tas, ka viņai nav prezentācijas iepakojuma, bet mēs varam piedāvāt Jums atlaidi, kuru Jūs saņemsiet ievadot kupona kodu: KOR51. Mēs cenšamies rūpēties par mūsu klientiem un viņu tuviniekiem.

4.Veiksmīga dāvana tētim uz jubileju būs termosa un glāžu komplekts ar individuālu gravējumu skaistā dāvanu komplektā. Jūsu uzraksts turēsies ļoti ilgu laiku un vienmēr, pārgājienā vai makšķerēšanas laikā, atgādinās par tuviniekiem. Šādu dāvanu tētim droši var nosaukt par oriģinālu un izpildītu ar dvēseli.Mēs izpildām jebkura veida gravējumus uz metālā.

5.Pie mums Jūs varēsiet uztaisīt dāvanu komplektu ar individuālu gravējumu katrā priekšmetā. Pēc šādas dāvanas neviens tētis pasaulē nepaliks vienaldzīgs.

Šis komplekts būs laba dāvana gan Tēva dzimšanas dienai, gan arī citiem svētkiem.

Mēs būsim priecīgi palīdzēt Jums atrast vislabāko. Droši griezieties pie mums!