Dāvanas kāzām

Jautājumu “Ko uzdāvināt jaunlaulātajiem kāzās?” var uzskatīt par ļoti grūtu. Cik zināms, uz svētkiem vienmēr gribas uzdāvināt kaut ko vienlaikus gan praktisku, gan oriģinālu. Naudu? Pārāk banāli. Traukus vai sadzīves tehniku? Šeit Jums jābūt ļoti uzmanīgam, jo, piemēram, gaisa kondicionieris tiek uzskatīts par vieglprātības simbolu, naži – par strīdu simbolu, tukša vāze – par bezbērnības simbolu. Juvelierizstrādājumus? Arī šeit katrai dāvanai ir savs skaidrojums: piemēram, pērles nozīmē asaras, aproču pogas – burvju vīra pārveidošanos par virieti zem tupeles, matu sprādzes – sievas psiholoģisko diskomfortu laulībā. Jā, vesela zinātne. Neskatoties uz to, kaut kas jāizvēlas. Tomēr cilvēki sāk jaunu dzīves posmu, un jo vairāk priecīgu emociju Jūs viņiem uzdāvināsiem šajā dienā, jo vairāk laimes viņi piedzīvos ģimenes dzīvē. Tāpēc karosupasaule.lv sagatavoja 5 labākās kāzu dāvanas.

5.Naudas rāmis

Nauda vienmēr ir vēlama dāvana kāzām. Bet, lai Jūsu dāvana nepazustu citu starpā, sagatavojiet viņai oriģinālo iepakojumu – naudas rāmi ar gravējumu.

  1. Aksesuārs ar gravējumu

Sirds formas atslēgu piekariņš, kāzu slēdzene vai pāru kuloni ir ļoti skaistas kāzu dāvanas, kas var kļūt par talismanu jaunajam pārim.

  1. Ziepju pušķis

Ar rokām darinātas ziepes efektīvi attīra ādu un labi smaržo. Bet ja vēl ziepes izgatavotas ziedu formā un izskatās kā īsts pušķis, tad šāda dāvana līgavai paliks atmiņā ilgu laiku un kļūs par rotājumu stūrā ar dāvanām.

  1. Mini bārs

Belugas formas mini bārs vienai pudelei patiešām iepriecinās līgavaini, kurš mīl makšķerēt. Pēc tam šādu suvenīru ģimenes svētkos var novietot uz galda

1.Galda piederumu komplekts ar gravējumu visai ģimenei

Pirmā vieta kāzu dāvanu topā pamatoti pieder galda piederumiem ar gravējumu. Kāpēc? Pirmkārt, karotes, dakšas un naži vienmēr ir aktuāli. Un, otrkārt, Jūs varat pasūtīt jebkādu gravējumu uz šiem izstrādājumiem, bet mēs izpildīsim Jūsu vēlmes. Gravējumu var uztaisīt gan uz paša piederuma, gan uz tā kāta. Izdomājot ietilpīgu devīzi jaunlaulātajiem vai iemūžinot mīlas stāstu uz katru dienu lietojamiem piederumiem – Jūs netieši veicināsiet laulības saglabāšanu.