Korporatīvās dāvanas

Atbilstošu dāvanu izvēle bieži vien ir ļoti grūta, it īpaši, ja tās ir korporatīvās dāvanas svētkos vai īpašos gadījumos. Meklējot korporatīvās dāvanas, jāatrod zelta vidusceļš starp praktiskumu un reprezentativitāti. Dāvinātājs noteikti vēlēsies, lai uzdāvinātais priekšmets ir elegants un regulāri lietojams. Skaistas korporatīvās dāvanas veidos pozitīvu organizācijas tēlu, un, ja priekšmets būs pielietojams ikdienā, tās vārds netiks aizmirsts.

 

Cilvēki bieži domā par to, ko dāvināt svētkos. Bet viss ģeniālais ir vienkāršs! Mēs esam gatavi palīdzēt Jums. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem. Galda piederumi, pildspalvas, piekariņi, šķiltavas un citi suvenīri, uz kuriem var būt Jūsu logotips, novelējums vai reklāmas informācija, fotogrāfija, kā arī jebkuri citi attēli. Dāvana, kuru Jūs esat izveidojuši paši vēl dārgāk un labāk. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju. Nāciet, zvaniet, palīdzēsim un izdarīsim visu iespējamo. Esam priecīgi katram cilvēkam!

Ievērojot korporatīvo stilu, uz tiem var tikt izveidots:

  • logotips,
  • firmas vai organizācijas nosaukums,
  • moto,
  • novēlējums,
  • reklāmas informācija,
  • fotogrāfija vai jebkāds attēls.

Izklausās sarežģīti? Tā nebūt nav – viss ģeniālais ir vienkāršs!

Mēs varam Jums palīdzēt. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem. Gravēti suvenīri kā korporatīvās dāvanas paver dažādas iespējas veidot izsmalcinātus priekšmetus, ko novērtēs to saņēmēji – uzņēmuma vai organizācijas darbinieki, sadarbības partneri, klienti un citi, kurus vēlaties pārsteigt ar ko individuāli veidotu.

Korporatīvās dāvanas ar logo un nosaukumu neuzkrītoši nesīs tālāk organizācijas vai uzņēmuma nosaukumu. Uz suvenīra uzdrukāta reklāmas informācija ir iespēja, ka kāds to pamanīs visnegaidītākajā veidā, kas ļaus atcerēties redzēto.

Tā ir lieliska iespēja sasniegt potenciālo klientu šodien, kad ierastie informācijas kanāli ir pārpludināti ar reklāmām. Visiem ir zināms, ka fotogrāfijas un attēli piesaista uzmanību vairāk nekā teksti. Korporatīvās dāvanas ar attēliem ir lielisks variants, ja Jūsu ražoto vai pārdoto produktu var ietvert skaistā, reprezentatīvā attēlā.

 

Korporatīvās dāvanas būs īpaši atmiņā paliekošas, ja ir iespējams suvenīru sasaistīt ar Jūsu darbības nozari vai tas ir izmantojams ar kādu jūsu piedāvāto produktu. Piemēram, galda piederumi būs asprātīga dāvana no restorāna vai pārtikas ražotāja, šķiltavas – no tabakas izstrādājumu izplatītāja vai ugunsdzēšanas aparātu tirgotāja.