Korporatīvās Dāvanas

Atbilstošu dāvanu izvēle bieži vien ir ļoti grūta, it īpaši, ja tās ir korporatīvās dāvanas svētkos vai īpašos gadījumos. Meklējot korporatīvās dāvanas, jāatrod zelta vidusceļš starp praktiskumu un reprezentativitāti. Dāvinātājs noteikti vēlēsies, lai uzdāvinātais priekšmets ir elegants un regulāri lietojams. Skaistas korporatīvās dāvanas veidos pozitīvu organizācijas tēlu, un, ja priekšmets būs pielietojams ikdienā, tās vārds netiks aizmirsts.

4

Pildspalvas

no 0.49 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
HG

Termokrūzes

no 6.90 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
2п

Power Bank

no 9.99 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
1

Medaļas ar gravējumu

no 1.80 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
44

Šķiltava Zippo

no 26.50 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
9

Atslēgu Piekariņi

no 2.35 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
7

Galda piederumi

no 3.80 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
301

Krūze

no 4.40 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
1

USB zibatmiņas

no 4.10 € + PVN

Korporatīvās dāvanas
Фляга с Джек Денилс

Blašķe

no 3.90 € + PVN

Korporatīvās dāvanas

Cilvēki bieži domā par to, ko dāvināt svētkos. Bet viss ģeniālais ir vienkāršs! Mēs esam gatavi palīdzēt Jums. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem. Galda piederumi, pildspalvas, piekariņi, šķiltavas un citi suvenīri, uz kuriem var būt Jūsu logotips, novelējums vai reklāmas informācija, fotogrāfija, kā arī jebkuri citi attēli. Dāvana, kuru Jūs esat izveidojuši paši vēl dārgāk un labāk. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju. Nāciet, zvaniet, palīdzēsim un izdarīsim visu iespējamo. Esam priecīgi katram cilvēkam!

Lūdzu, aizpildiet veidlapu, lai saņemtu personalizētu korporatīvo dāvanu piedāvājumu.

Korporatīvās dāvanas

  Vai zvaniet mums pa tālruni 23300909, lai saņemtu ātrāku atbildi.

  Izklausās sarežģīti? Tā nebūt nav – viss ģeniālais ir vienkāršs!

  Mēs varam Jums palīdzēt. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem. Gravēti suvenīri kā korporatīvās dāvanas paver dažādas iespējas veidot izsmalcinātus priekšmetus, ko novērtēs to saņēmēji – uzņēmuma vai organizācijas darbinieki, sadarbības partneri, klienti un citi, kurus vēlaties pārsteigt ar ko individuāli veidotu.

  Korporatīvās dāvanas ar logo un nosaukumu neuzkrītoši nesīs tālāk organizācijas vai uzņēmuma nosaukumu. Uz suvenīra uzdrukāta reklāmas informācija ir iespēja, ka kāds to pamanīs visnegaidītākajā veidā, kas ļaus atcerēties redzēto.

  Tā ir lieliska iespēja sasniegt potenciālo klientu šodien, kad ierastie informācijas kanāli ir pārpludināti ar reklāmām. Visiem ir zināms, ka fotogrāfijas un attēli piesaista uzmanību vairāk nekā teksti. Korporatīvās dāvanas ar attēliem ir lielisks variants, ja Jūsu ražoto vai pārdoto produktu var ietvert skaistā, reprezentatīvā attēlā.

   

  Korporatīvās dāvanas būs īpaši atmiņā paliekošas, ja ir iespējams suvenīru sasaistīt ar Jūsu darbības nozari vai tas ir izmantojams ar kādu jūsu piedāvāto produktu. Piemēram, galda piederumi būs asprātīga dāvana no restorāna vai pārtikas ražotāja, šķiltavas – no tabakas izstrādājumu izplatītāja vai ugunsdzēšanas aparātu tirgotāja.